• Home
 • bonusy bukmacherskie

Kategoria : bonusy bukmacherskie

Wprowadzenie ustawy hazardowej w Polsce miało znaczący wpływ na aktualną sytuację na rynku. Obecnie istnieje kilkunastu legalnych bukmacherów online w naszym kraju, co ma znaczący wpływ na rosnącą konkurencję. Operatorzy rywalizują ze sobą na wielu płaszczyznach, a w dzisiejszym tekście zwrócimy uwagę na bonusy bukmacherskie.

Bonusy bukmacherskie – czym są?

Pojęcie bonusów bukmacherskich już z nazwy kojarzy się pozytywnie, ponieważ bonus to coś dodatkowego, za co najczęściej nie musimy płacić, a możemy zyskać. Najprościej mówiąc jest to forma korzyści, które bukmacherzy oferują graczom, aby Ci skorzystali z ich oferty. Bonusów bukmacherskich na polskim rynku nie brakuje, dlatego w dzisiejszym tekście przyjrzymy się najciekawszym możliwością.

Bonusy bukmacherskie na start

Na początek warto przeanalizować tak zwane ofert powitalne, czyli najważniejsze propozycje bukmacherów, które mają przyciągnąć uwagę graczy i nakłonić do skorzystania z ich usług.

Bonus od depozytu

Na pierwszej pozycji znajduje się bonus od depozytu, który bez wątpienia jest najczęściej spotykaną formą bonusów bukmacherskich na polskim rynku zakładów wzajemnych. Obecnie nie znajdziemy takiej propozycji w ofercie PZBuk. Pozostali legalni bukmacherzy proponują graczom taką możliwość, a oferty różnią się na podstawie kwot, warunków promocji oraz wymaganego obrotu. Ogólnie rzecz biorąc bonus od depozytu ma kilka cech wspólnych. Przede wszystkim jest to promocja, która wymaga od gracza wkładu własnego. Nie mamy tutaj możliwości otrzymania dodatkowych środków bez złożenia własnego depozytu, o czym informuje już nazwa promocji. Dodatkowo w każdym przypadku do wypłacenia środków konieczne będzie spełnienie określonych warunków obrotu. Bukmacherzy wymagają również minimalnych kursów.

Freebet

Drugą propozycją z bonusów bukmacherskich na start, którą najczęściej spotykamy na polskim rynku zakładów wzajemnych jest darmowy zakład. Jest to również najprostsza promocja, ponieważ nie wymaga ona wkładu finansowego od gracza i najczęściej jest przypisana do konta już za samo założenie konta. Freebety są wykorzystywane do sprawdzenia oferty danego bukmachera na początku, a przy odpowiednim zagraniu mogą zagwarantować zysk bez własnego wkładu. Ile możliwości na rynku, tyle ofert, dlatego też niektóre darmowe zakładu wymagają konkretnego obrotu, a także minimalnych kursów.

Zakład bez ryzyka

Na trzecim miejscu umieściliśmy zakład bez ryzyka, czyli popularny Cashback. W tego typu promocji gracze mogą liczyć na sytuację bez porażki, ponieważ w przypadku przegranego kuponu pieniądze wracają na konto gracza w postaci gotówki lub bonusu. Wszystko zależy od regulaminu promocji, więc przed skorzystaniem z takiej oferty polecamy zapoznać się warunkami. Zakłady bez ryzyka gwarantują możliwość uzyskania wyższych stawek maksymalnych, a co za tym idzie większych korzyści w przypadku wygranego kuponu niż freebety. Bardzo ciekawa propozycja, która cieszy się sporym powodzeniem wśród graczy, jednak z drugiej strony nie jest aż tak popularna na polskim rynku. Fortuna ma w swojej ofercie Cashback, dzięki czemu zyskuje przewagę nad konkurencją.

Ranking bonusów od depozytu

W tym akapicie przedstawimy trzy najciekawsze możliwości w bonusach od depozytu, które aktualnie można znaleźć na polskim rynku zakładów wzajemnych.

LVBET gwarantuje najwyższą możliwość łącznej kwoty, ponieważ pozwala osiągnąć pułap 1500 PLN. Żaden inny operator w Polsce nie zbliżył się do takiej sumy, jednak trzeba przyznać, że bonus od depozytu w LVBET jest specyficzny. Po wpłaceniu określonej kwoty, od bukmachera otrzymasz zaledwie 1% wpłaconej kwoty. Następnie konieczne będzie zagrania dwóch kuponów w pierwszym przypadku z przelicznikiem x100, jako odpowiednik 1000 PLN, a później x50 przy depozycie 500 PLN. Środki z wygranego kuponu zapewnią nam dostęp do pełnej sumy pieniędzy.

Jak prezentują się konkretne warunki takiego kuponu?

 • kupon typu KOMBI  
 • co najmniej trzy zdarzenia 
 • kurs łączny co najmniej 2.50 
 • kurs pojedynczego zdarzenia minimum 1.25 

Totolotekdrugie miejsce w naszym rankingu zajmuje Totolotek, który oferuje do 1000 PLN, jednak jest to 100% od pierwszej wpłaty. Tyle ile wpłacisz, tyle otrzymasz po przekroczeniu minimalnej granicy. Nie ma tutaj żadnych skomplikowanych warunków. Co trzeba zrobić, żeby móc wypłacić bonus?

 • Określona minimalną kwotę pierwszej wpłaty
 • Trzykrotny obrót (bonus+kwota pierwszej wpłaty)
 • Co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem minimalnym 2.00

STS – trzecie miejsce w naszym rankingu zajmuje Star Typ Sport. Tutaj również mamy poprzeczkę ustaloną na poziomie maksymalnie 1000 PLN. Bonus otrzymujemy na podstawie 100% od pierwszej wpłaty. Aby wypłacić pieniądze konieczne będzie trzykrotne zagranie kuponu z łącznym kursem 1.91 za przyznaną kwotę.

Bonusy bukmacherskie o wykorzystaniu oferty powitalnej

Oferta powitalna  najważniejszym elementem bonusów bukmacherskich, które oferują operatorzy, jednak na tym propozycje się nie kończą. W gronie kolejnych promocji, o których należy wspomnieć znajdują się między innymi:

 • Podwyższenie wygranej
 • Pakiety lojalnościowe
 • Zaproś przyjaciela

Każdą z tych ofert omówimy w poniższym akapicie.

Podwyższenie wygranej

Ta promocja jest w pełni połączona z wprowadzeniem ustawy hazardowej, ponieważ bez niej jej  nie miałaby żadnego sensu. Od 1 kwietnia 2017 roku zakłady bukmacherskie w Polsce są objęte 12% podatkiem, który wpływa do skarbu państwa. Wcześniej panowała wolna amerykanka, a operatorzy posiadali konta zakładane w rajach podatkowych. Teraz każdy zakład zawarty u legalnego bukmachera posiada 12% podatek. W związku z tym zakończyła się era grania z przelicznikiem 1.00, a obecnie jest to 0.88. Bukmacherzy widząc narzekanie ze strony graczy wyszli naprzeciw oczekiwaniom i proponują podwyższenie wygranej o 14%. W zależności od oferty taka możliwość pojawia się w określonych godzinach. Typerzy mają możliwość skorzystania z promocji i zagrania z przelicznikiem 1.00 jak za starych czasów.

bonusy bukmacherskie

Obecnie jedynie propozycja ForBET pozwala na codzienny dostęp do promocji z podwyższeniem wygranej. U innych bukmacherów ta propozycja odbywa się rzadziej, dzięki czemu oferta Kto rano wstaje, temu forBET daje jest jedną z najlepszych na rynku!

Pakiety lojalnościowe

Wszystkiego typu promocje, które doceniają aktywność graczy. Najczęściej są to propozycje, które pozwalają na zbieranie punktów z zamian za postawione oraz wygrane kupony. Następnie można je wymienić na konkretne nagrody rzeczowe lub na przykład darmowe zakłady.

W pakietach lojalnościowych trzeba również wspomnieć o wszystkich ofertach, które doceniają klientów VIP. Specjalnie stworzone zamknięte grona dbają o takich graczy. Można się do nich dostać tylko i wyłącznie na specjalnie zaproszenie od bukmachera, a tacy typerzy mogą liczyć na specjalne traktowanie, a także szereg udogodnień.

Zaproś przyjaciela

Popularna forma promocji na polskim rynku, ponieważ stanowi korzyść dla trzech stron biorących udział w transakcji. Po pierwsze zyskuje w niej osoba, która namówi znajomego na założenie konta, ponieważ otrzymuje bonusowe środki. Korzyści ma także kolega, gdyż otrzymuje możliwość skorzystania z ciekawej oferty promocyjnej danego operatora. Trzecią stroną, która zyskuje jest oczywiście sam bukmacher, który ma kolejnego klienta. Sytuacja potrójnego zwycięstwa dla każdej ze stron.

 bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie – w jaki sposób wykorzystać?

Wykorzystanie bonusów bukmacherskich to bardzo ważna kwestia, ponieważ tutaj konieczna będzie chłodna głowa. Promocje pozwalają graczom osiągnąć korzyści, jednak tylko i wyłącznie przy odpowiednim zagraniu.

Najlepiej wykorzystać bonusy bukmacherskie na podstawie najciekawszych propozycji. Przykładowo nie warto od razu rzucać się i tworzyć kupon na silę, byle obrócić środkami. Lepszym wyborem będzie dokładnie zapoznanie się z ofertą, nawet długoterminową, która zmieści się w określonym terminie obrotu bonusem.

Dodatkowo najlepiej to zrobić w dyscyplinach i rozgrywkach, o których mamy największą wiedzę. Rozgrywki piłkarskie trwają praktycznie przez cały rok, dlatego typów z piłki nożnej nie brakuje. Mimo to są ligi, na przykład LOTTO Ekstraklasa, które cechują się sporą dawką nieprzewidywalności. Dobra analiza, skonsultowanie typów z innymi osobami posiadającymi odpowiednią wiedzę, a także wyszukanie odpowiednich zdarzeń powinno zagwarantować końcowy sukces.

Bonusy bukmacherskie w zależności od oferty mogą się różnić, dlatego przed wykorzystaniem polecamy dokładnie zapoznać się z regulaminem, żeby później nie być zaskoczonym.

Bonusy bukmacherskie – tylko u legalnych bukmacherów

Obstawianie w naszym kraju jest możliwe tylko u legalnych bukmacherów, dlatego na koniec tekstu sprawdzimy, jak prezentuje się aktualne grono posiadaczy licencji od Ministerstwa Finansów na udzielanie i przyjmowanie zakładów w naszym kraju:

 • Fortuna Zakłady Bukmacherskie
 • Milenium Zakłady Bukmacherskie
 • Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne
 • Totolotek SA
 • Etoto Zakłady Bukmacherskie
 • forBET Zakłady Bukmacherskie
 • LV BET Zakłady Bukmacherskie
 • Totalbet Zakłady Bukmacherskie
 • Cherry Online Polska
 • BEM Operations Limited
 • BetFan
 • Ewinner
 • Typiko
 • Traf-Zakłady Wzajemne